Eksperymenty - Nienudno
logo

Nie chcemy teorii,
stawiamy na praktykę!

Raz jesteśmy wulkanologami, a następnym razem przyglądamy się kropli wody pod mikroskopem!

Zapisz się!

Dołącz już teraz

Praktyka

Doświadczenia

Nienudna nauka

Środowisko

Nie chcemy teorii, stawiamy na praktykę! Raz jesteśmy wulkanologami, a następnym razem przyglądamy się kropli wody pod mikroskopem! Tworzymy chmury, a potem smakową mgłę, bo kto powiedział, że nauka jest nudna?

Spektakularne doświadczenia

Eksperymenty to odkrywanie! Pozwalamy najmłodszym na kreatywne pogłębianie swojej wiedzy na temat otaczającego ich świata. Pod opieką instruktora dzieci wykonują barwne i spektakularne doświadczenia, które pobudzają myślenie i pomagają intuicyjnie zrozumieć prawa fizyki oraz chemii.

Świat przyrody

Każdy może na własnej skórze przeżyć „tornado” oraz przyjrzeć się katastrofie zbiornikowca, co pozwala nakierować rozmowę na potrzeby przyrody i zagrożenia, jakie mogą ją spotkać. Na zajęciach pomagamy też zrozumieć napięcie powierzchniowe, różnicę ciśnień, czy gęstość (poprzez smakowanie pysznej mgły!).

Dzieci z natury są ciekawe świata

Wiemy, że z przymuszania do nauki zazwyczaj nic nie wychodzi. Wierzymy, że dzieci z natury są ciekawe świata i właśnie to jest motywacją do jego odkrywania. Wyobrażacie sobie, jak ogromna jest duma i ekscytacja z samodzielnego odkrywania?

Najważniejsze informacje

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 45 minut. Nasi najmłodsi pracują w grupach od 8 do 12 osób, co sprzyja pogłębianiu wiedzy i nauce współpracy! Przyprowadzamy też dzieci ze świetlicy, dlatego nie musisz się martwić o to, co dzieje się z Twoją pociechą – zadbamy o wszystko!