Nie chcemy teorii,
stawiamy na praktykę!
Raz jesteśmy wulkanologami, a następnym razem przyglądamy się kropli wody pod mikroskopem!
Zapisz się!

Dołącz już teraz

Praktyka
Doświadczenia
Nienudna nauka
Środowisko

Nie chcemy teorii, stawiamy na praktykę! Raz jesteśmy wulkanologami, a następnym razem przyglądamy się kropli wody pod mikroskopem! Tworzymy chmury, a potem smakową mgłę, bo kto powiedział, że nauka jest nudna?

Dołącz już teraz!

Spektakularne doświadczenia

Mały Edison to odkrywanie! Pozwalamy najmłodszym na kreatywne pogłębianie swojej wiedzy na temat otaczającego ich świata. Pod opieką instruktora dzieci wykonują barwne i spektakularne doświadczenia, które pobudzają myślenie i pomagają intuicyjnie zrozumieć prawa fizyki oraz chemii.

Dołącz już teraz!

Świat przyrody

Każdy może na własnej skórze przeżyć "tornado" oraz przyjrzeć się katastrofie zbiornikowca, co pozwala nakierować rozmowę na potrzeby przyrody i zagrożenia, jakie mogą ją spotkać. Na zajęciach pomagamy też zrozumieć napięcie powierzchniowe, różnicę ciśnień, czy gęstość (poprzez smakowanie pysznej mgły!).

Dołącz już teraz!

Dzieci z natury są ciekawe świata

Wiemy, że z przymuszania do nauki zazwyczaj nic nie wychodzi. Wierzymy, że dzieci z natury są ciekawe świata i właśnie to jest motywacją do jego odkrywania. Wyobrażacie sobie, jak ogromna jest duma i ekscytacja z samodzielnego odkrywania?

Dołącz już teraz!

Najważniejsze informacje

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 45 minut. Nasi najmłodsi pracują w grupach od 8 do 12 osób, co sprzyja pogłębianiu wiedzy i nauce współpracy! Przyprowadzamy też dzieci ze świetlicy, dlatego nie musisz się martwić o to, co dzieje się z Twoją pociechą - zadbamy o wszystko!

Nauka przez zabawę

Twoje dziecko z łatwością pozna podstawy programowania i z czasem opanuje coraz trudniejsze zagadnienia. Schematy blokowe, języki programowania Python, C++ czy Java - wkrótce Twoje dziecko będzie miało je w małym palcu.

Język angielski

Twoje dziecko bardzo szybko rozwinie swoje umiejętności i uwierzy we własne możliwości. Nauczy się dokonywania logicznych wyborów, wyciągania wniosków i szybkiego reagowania. Pomagamy wydobyć z dzieci ich ogromny potencjał, co zaowocuje w dorosłym życiu!

Język techniczny

Nauka angielskiego przestanie być problemem. Teraz Twoje dziecko będzie uczyć się go niemal automatycznie. Programujemy po angielsku, rozmawiamy po angielsku i wygłupiamy się również po angielsku. Dzięki zabawie nowy język po prostu sam wchodzi do głowy!

Na co czekasz?

Na co czekasz? Jeśli zależy Ci, na zapewnieniu swojemu dziecku najlepszego startu w przyszłość - nie zwlekaj! Już teraz zapisz je na jedyny w swoim rodzaju kurs “Mały Edison” i spraw, że Twoje dziecko pokocha nauką jak nigdy przedtem!

Zapisz się!