Loading...

Czy na pewno chcesz się wylogować?

Nie
Tak
Programowanie w świecie Minecraft
Niby kwadratowy świat, a jego możliwości są nieograniczone! Wejdź i zaprojektuj go tak, jak chcesz! "Programowanie
w świecie Minecraft" to niesamowite i pasjonujące zajęcia, które uczą programowania w języku angielskim w przystępnej formie!  Zadbamy o to, by Twoje dziecko wkroczyło w świat technologii
i wyposażymy je w wiedzę i praktyczne umiejętności!

Nieograniczone możliwości

Nauka języka

Niecodzienne programowanie

Niezbędne umiejętności!
Dzisiaj to tylko frajda i zabawa, a jutro niezbędne umiejętności! Zadbamy o to, by Twoje dziecko wkroczyło w świat technologii i wyposażymy je w wiedzę i praktykę! Na zajęciach rozwijamy logiczne i analityczne myślenie oraz wyobraźnię przestrzenną! Zadania stają się zabawą, a zabawa - zadaniem do wykonania!

Wiedza i praktyka

Logiczne i analityczne myślenie

Wyobraźnia przestrzenna

Sama teoria nie sprzyja nauce
Kursy rozpoczynamy od wprowadzenia schematów blokowych. Z czasem, gdy nasi najmłodsi opanują ten etap i będą gotowi na kolejne przygody, przechodzimy do bardziej wymagających języków programowania, takich jak Python, C++ oraz Java. Wiemy, że sama teoria nie sprzyja nauce, dlatego cała wiedza podawana jest w przystępny sposób pełen zabawy!

Schematy blokowe

Języki programowania

Nauka przez zabawę

Wiara w swoje możliwości
Inne niezwykle cenne umiejętności, jakie zdobywają nasi najmłodsi, to dokonywanie logicznych wyborów, szybka reakcja, wyciąganie wniosków, a przede wszystkim wiara w siebie i własne decyzje, czyli wszystko to, co będzie niezbędne w ich dorosłym życiu! Pomagamy dzieciom wydobyć cały ich potencjał!

Dokonywanie logicznych wyborów

Wyciąganie wniosków

Wiara w siebie

Uniwersalny język
Język angielski potrzebny jest nie tylko na wakacjach, aby zamówić sok! Dla naszych młodych programistów to niezbędne narzędzie od pierwszych zajęć. Dzięki zgłębianiu jego tajników uczestnicy zajęć mogą przechodzić na coraz bardziej zaawansowany poziom kodowania. Wszystkie komendy piszemy w języku angielskim, z instruktorem oraz innymi dziećmi komunikujemy się w języku angielskim. Z tego powodu nasz kurs to tak naprawdę kurs programowania w języku angielskim, podczas którego skupiamy się na wyposażeniu młodych programistów w całą niezbędną wiedzę w zakresie kodowania w tym obcym języku.

Nauka przez zabawę

Język angielski

Najważniejsze informacje
Nasz kurs trwa cały rok szkolny, a zajęcia prowadzimy przez 60 minut. Pracujemy w grupach od 8 do 12 osób. Każde dziecko pracuje przy jednoosobowym stanowisku z laptopem. Przyprowadzamy dzieci ze świetlicy, a po zakończonych zajęciach odprowadzamy je także na świetlicę!

60 minut

8 - 12 osób

Przyprowadzamy dzieci ze świetlicy