Loading...

Czy na pewno chcesz się wylogować?

Nie
Tak
Robotricks
Robotricks: programowanie w języku angielskim z robotyką brzmi skomplikowanie? Nie dla nas! Roboty to zabawa, wiedza i emocje w jednym. To pomost, który łączy wyobraźnię i kreatywność dzieci z nieskończonym światem nauki!

Zabawa

Wiedza

Emocje

Każde zajęcia to niesamowita historia
Na zajęciach „wchodzimy w role". Raz jesteśmy w Hollywood, a innym razem przenosimy się w kosmos, gdzie musimy wypełnić tajną misję! Dzieci są współtwórcami tych historii, dlatego nigdy się nie nudzą!

Postacie

Historie

Podróże

Rozkładamy problemy jak klocki
Roboty są programowalne, a jednak w 100% zbudowane z klocków Lego® i posłuszne dzieciom, dzięki w pełni dopasowanemu do ich wieku intuicyjnemu oprogramowaniu! Młodzi adepci nauki uczą się jak rozwiązywać problemy, rozkładając je (jak klocki) na elementy składowe!

Klocki Lego®

Nauka programowania

Intuicyjne oprogramowanie

6 zestawów edukacyjnych
Pracujemy na renomowanych zestawach Lego®(Mindstorms EV3, Boost, WeDo oraz WeDo 2.0) oraz rozszerzonych zestawach edukacyjne Lego®: Energia Odnawialna, Pneumatyka oraz Fizyka. Do tego dołączamy jeszcze drony i gogle VR!

WeDo i WeDo 2.0

Mindstorms EV3 i Boost

Energia Odnawialna, Pneumatyka i Fizyka

Drony

Zabawa, wiedza i nauka języka w jednym!
W trakcie naszych zajęć dzieci przechodzą kompletny kurs technicznego języka obcego. Dodatkowo pracują na przygotowanej przez nas aplikacji oraz otrzymują bezpłatny dostęp do platformy e-learningowej. W trakcie rocznego kursu poznają do 200 słów i zwrotów w języku angielskim w zakresie nauk ścisłych. Używają języka angielskiego podczas komunikowania się z instruktorem oraz innymi uczestnikami zajęć. Uczą się języka angielskiego nawet o tym nie wiedząc! Te zajęcia to zabawa i nauka języka w jednym!

Nauka przez zabawę

Język angielski

Język techniczny

Mamo, tato! Chcesz być na bieżąco?
Wszystkie nasze pracownie robotyczne wyposażone są w bezprzewodowy internet, dzięki czemu dzieci regularnie mogą przesyłać rodzicom zdjęcia i ciekawostki z zajęć! Dzięki platformie edukacyjnej "Mam nienudno pod sufitem" rodzice będą na bieżąco z tym, czego uczą się ich dzieci.

Platforma edukacyjna

Ciekawostki

Zdjęcia

Najważniejsze informacje
Nasze zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 90 minut. Dzieci pracują w grupach od 8 do 12 osób, w parach, co uczy ich współpracy z innymi. Taki dwuosobowy zespół ma do swojej dyspozycji zestaw robotyczny Lego® oraz tablet/laptop (w zależności od scenariusza zajęć). Trudność lekcji zwiększa się stopniowo i dbamy o to, aby każdy z uczniów zrozumiał wszystko, czego uczymy na zajęciach. Przyprowadzamy też dzieci ze świetlicy, dlatego nie musisz się martwić o to, co dzieje się z Twoją pociechą - zadbamy o wszystko!

90 minut

8 - 12 osób

Przyprowadzamy dzieci ze świetlicy