Nienudno - Programowanie w świecie minecraft - Nienudno
logo

PROGRAMOWANIE W ŚWIECIE MINECRAFT
Darmowe lekcje pokazowe

Twoje dziecko wkroczy w świat technologii i z łatwością zdobędzie praktyczne umiejętności. Zajęcia odbywają się w Państwa szkole lub w przypadku zmiany sytuacji epidemiologicznej – online.

Zapisz się!

DOŁĄCZ JUŻ TERAZ

Niezwykłe zajęcia
programowania

Skuteczna 
nauka angielskiego

Uczenie
poprzez zabawę

Kompleksowy
rozwój umiejętności

Programowanie to język przyszłości a angielski to język codzienności. Już teraz programista to jeden z najszybciej rozwijających się i najlepiej opłacanych zawodów, natomiast znajomość języka angielskiego to absolutna podstawa. Teraz możesz podarować swojemu dziecku doskonały start w przyszłość. Zapisz je na niezwykłe zajęcia, podczas których pozna tajniki programowania, opanuje język angielski i będzie się doskonale bawić!

Programujemy od pierwszej lekcji

Minecraft jest nie tylko jedną z najpopularniejszych gier na świecie, która codziennie przyciąga miliony użytkowników, i którą wprost uwielbiają dzieci. To wirtualny świat nieograniczonych możliwości! Dzieci mogą tam rozwijać swoje pasje, swobodnie tworzyć…, a nawet uczyć się! „Programowanie w świecie Minecraft” to niesamowite zajęcia, które uczą programowania w języku angielskim w przystępnej formie i środowisku, które uwielbia Twoje dziecko!

Przełamujemy schematy!

Przecież nauka nie musi oznaczać nudy i wkuwania na pamięć! Z nami frajda i świetna zabawa idą w parze ze zdobywaniem pożytecznej wiedzy i zupełnie nowych, praktycznych umiejętności. Twoje dziecko wkroczy w świat technologii, rozwinie logiczne i analityczne myślenie oraz wyobraźnię przestrzenną! Nauka przestanie być żmudnym obowiązkiem, a stanie się doskonałą rozrywką – której ciągle będzie mało!

Nie tylko zwykła gra

Znajomość języka angielskiego to teraz kluczowa umiejętność. Na naszych zajęciach dziecko w naturalny sposób używa języka obcego już od pierwszych chwil. Używamy go nie tylko przy nauce programowania, ale również do rozmów między sobą! Dzięki temu dzieci osłuchują się z językiem, uczą się praktycznego zastosowania i wreszcie mają odwagę mówić po angielsku bez skrępowania!

Jak to działa?

Kurs „Programowanie w świecie Minecraft” trwa przez cały rok szkolny. Każde zajęcia to 60 minut pełnych nauki i niesamowitej zabawy!

Pracujemy w grupach od 8 do 12 osób w doskonałej atmosferze wzajemnej pomocy. Każde dziecko pracuje przy swoim stanowisku z laptopem. Nie musisz się martwić – przyprowadzamy dzieci ze świetlicy, a po zakończonych zajęciach odprowadzamy je także na świetlicę!

Teoria, praktyka, rozwój!

Twoje dziecko z łatwością pozna podstawy programowania i z czasem opanuje coraz trudniejsze zagadnienia. Schematy blokowe, języki programowania Python, C++ czy Java – wkrótce Twoje dziecko będzie miało je w małym palcu.

Pewność siebie!

Twoje dziecko bardzo szybko rozwinie swoje umiejętności i uwierzy we własne możliwości. Nauczy się dokonywania logicznych wyborów, wyciągania wniosków i szybkiego reagowania. Pomagamy wydobyć z dzieci ich ogromny potencjał, co zaowocuje w dorosłym życiu!

Język angielski? No problem!

Nauka angielskiego przestanie być problemem. Teraz Twoje dziecko będzie uczyć się go niemal automatycznie. Programujemy po angielsku, rozmawiamy po angielsku i wygłupiamy się również po angielsku. Dzięki zabawie nowy język po prostu sam wchodzi na do głowy!

Nigdy więcej nudy!

Twoje dziecko już nigdy nie będzie znudzone nauką! Już nasza w tym głowa. Robimy wszystko, by zdobywanie wiedzy było ciekawe. Uczymy przez zabawę, bawimy się z nauką! Z nami na pewno nie będzie nudno!