Korzystamy z plików cookies, dowiedź się więcej tutaj
OK
Loading...
O nas
Codzienność nie musi być nudna! Wierzymy, że każdy dzień przynosi nowe przygody i odkrycia, dlatego zależy nam, by podczas zajęć dzieci mogły zrozumieć jak działa otaczający je świat! Chcemy przeżywać naukę, a nie tylko o niej słuchać!

Nauka przez zabawę

Najnowsze technologie

Lata doświadczenia

Nauka przez zabawę
Naszym najważniejszym celem jest pokazanie dzieciom, że nauka nie jest nudna, ale fascynująca! Chcemy rozwijać w nich pasję do poznawania otaczającego świata, aby w przyszłości chciały sięgać po więcej! Uczymy przez zabawę i bawimy się nauką - z nami na pewno nie będzie nudno!

Zabawa

Pasja

Rozwój

Najnowsze technologie
Cały sprzęt jakiego używamy, to najnowsze na rynku technologie. Pracujemy na renomowanych zestawach Lego®. Dzieci używają nowoczesnych laptopów i tabletów, a każda z pracowni robotycznych wyposażona jest w bezprzewodowy Internet, dzięki czemu mogą na bieżąco dzielić się z rodzicami zdjęciami i ciekawostkami z zajęć.

Lego®

Laptopy i tablety

Kontakt z rodzicem

Lata doświadczenia
Edukacją dzieci i dorosłych zajmujemy się już od 2002 roku. Pierwsze kroki stawialiśmy w zajęciach językowych dla najmłodszych. Na przestrzeni lat organizowaliśmy różne akcje charytatywne, koncerty, półkolonie oraz prowadziliśmy świetlicę środowiskową. Potem zaczęliśmy poszerzać działalność o różne formy zajęć edukacyjnych i rozrywkowych.

W tym momencie działamy w ponad 100 placówkach edukacyjnych w blisko 30 miastach w całej Polsce. Naszym celem jest pokazanie dzieciom świata nauki w sposób który sprawi, że ją pokochają. Chcemy, by nauka była fascynująca, a nie nudna!

Działamy od 2002 roku

Ponad 100 placówek edykacyjnych

Pasja do nauki