Urodziny - Nienudno
logo

Pakiety
urodzinowe

Dzieci odkrywają świat, bo są go ciekawe! Poszerzamy
granice, odkryjmy to, co nowe i nieznane!

Chcemy by urodziny z nienudno.pl
były niezapomnianym czasem

Przygotowaliśmy dla Państwa pakiety urodzinowe by sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Chcemy by urodziny z old1.nienudno.pl były niezapomnianym czasem, który będzie wspomnieniem na długie lata. Urodziny odbywają się w naszym lokalu położonym przy ulicy Magicznej 6, w pasażu czerwona torebka. Jeżeli urodziny miałyby odbywać się w innym miejscu prosimy o taką informację, w celu ustalenia szczegółów.

Pakiet podstawowy

Na czas trwania całych urodzin lokal oddajemy do Państwa dyspozycji – lokal jest otwarty 15 minut przed startem przyjęcia i 15 minut po jego zakończeniu, na przybycie i pożegnanie wszystkich gości – 1,5h to zjęcia tematyczne do wyboru z 9 możliwości, 1h to czas na poczęstunek, uroczyste wręczenie tortu jubilatowi (przekąski oraz tort przygotowany przez rodziców) oraz zabawę animowaną przez naszego instruktora – przez cały czas trwania urodzin gwarantujemy opiekę doświadczonego instruktora/animatora

Pakiet rozszerzony

Na czas trwania całych urodzin lokal oddajemy do Państwa dyspozycji. Lokal jest otwarty 15 minut przed startem przyjęcia i 15 minut po jego zakończeniu, na przybycie i pożegnanie wszystkich gości.

1,5 h to zajęcia tematyczne do wyboru z 9 możliwości.
1h to czas na poczęstunek, uroczyste wręczenie tortu jubilatowi(tort przygotowany przez rodziców) oraz zabawę animowaną przez naszego instruktora.
Przez cały czas trwania urodzin gwarantujemy opiekę doświadczonego instruktora/animatora

Pakiet obejmuje poczęstunek dla dzieci: woda i soki, przekąski (słodkości, chipsy, paluszki), urodzinowe akcesoria w postaci jednorazowej zastawy stołowej (talerzyki, kubeczki, łyżeczki, serwetki

Pakiet pizza

Na czas trwania całych urodzin lokal oddajemy do Państwa dyspozycji. Lokal jest otwarty 15 minut przed startem przyjęcia i 15 minut po jego zakończeniu, na przybycie i pożegnanie wszystkich gości.

1,5 h to zajęcia tematyczne do wyboru z 9 możliwości.
1h to czas na poczęstunek, uroczyste wręczenie tortu jubilatowi(tort przygotowany przez rodziców) oraz zabawę animowaną przez naszego instruktora. Przez cały czas trwania urodzin gwarantujemy opiekę doświadaczenia instruktora/animatora.

Pakiet obejmuje poczęstunek dla dzieci: woda i soki, przekąski (słodkości, chipsy, paluszki), pizza z domino’s pizza znajdującego się w sąsiadującym lokalu, urodzinowe akcesoria w postaci jednorazowej zastawy stołowej (talerzyki, kubeczki, łyżeczki, serwetki)

Poznaj ofertę urodzin tematycznych

Dzięki naszym animatorom, dzieci przeniosą się do świata fantazji i spędzą urodziny zgodnie ze swoimi zainteresowaniami.

Robotyka
Superbohaterowie
Robot: Batmobil

Batman jeździ naprawdę fajnymi pojazdami! Ale co jeśli wszystkie jego auta zostały skradzione? Przeniesiemy się do warsztatu Batamana, gdzie pracować będziemy nad najnowszym modelem jego pojazdu. Zbudujemy superszybkie samochody, które jednak muszą zachować ogromną precyzję! Wyposażymy je w sprzęt superbohaterów, który może być potrzebny podczas misji i zorganizujemy wyścigi!

Robotyka
Star Wars
Robot Astromech

Wciel się w konstruktora Astromechów, które towarzyszą rycerzom Yedi w ich podróżach! Każdy robot będzie wyjątkowy, dzięki serii autorskich ulepszeń przeprowadzonych przez konstruktorów. Programując roboty, nauczymy je jak się przedstawić oraz jak towarzyszyć swojemu mistrzowi, nie trafiając przy tym na przeszkody. Przy odpowiedniej współpracy Astromechy odśpiewają 100 lat solenizantowi.

Robotyka
Złote bronie Ninjago
Robot: Pojazd Ninjago

Uczestnicy urodzin pomogą bohaterom Ninjago zbudować epickie pojazdy! Dzięki nim damy radę dostarczyć specjalne nowo odkryte bronie Spinjitzu do tajnych miejsc, gdzie Lord Garmadon i jego szkielety nie będą mogły ich odnaleźć! Będzie to wymagało szybkiego działania, ponieważ są już oni na naszym tropie! Solenizant wyznaczy miejsca ukrycia i będzie kierował budową magazynu na nowo odkryte bronie! Czy pojazdy Ninjago mogą emitować ze swojego radia piosenkę 100 lat? Podczas urodzin przekonamy się o tym!

Minecraft
Poszukiwacze przygód:
Tajemnica Księżycowego Smoka

Dołącz do nieustraszonych poszukiwaczy przygód, przed którymi czeka dziś kolejne wyzwanie: rozwiązanie tajemnicy Księżycowego Smoka. Legenda głosi, że Khonshu, egipski bóg księżyca, ukrył w jednej ze swoich świątyń jajo księżycowego smoka. Pomimo wielu prób nikomu nie udało się go odnaleźć. Udajemy się więc w okolice Teb, gdzie postaramy się raz na zawsze zweryfikować, czy smocze jajo to tylko historyjka opowiadana, by mylić podróżnych, czy też tkwi w niej ziarno prawdy

Minecraft
Star Wars
Szkolenie Rycerzy
Jedi

Czy jesteście gotowi na szkolenie na rycerza Jedi prowadzonego osobiście przez Obi-Wana?
Przygotowali oni dla Was kilka zadań:
1. Parkur czyli trening zręczności.
2. Strzelanie do celu z blastera.
3. Slalom ściągaczem.
Do tego na koniec czeka na Was możliwość oswojenia swojego pierwszego droida, wybrania własnego miecza świetlnego oraz zbudowania bazy Rebelii.

Minecraft
Bohaterowie
na
ratunek 

Przeniesiecie się do Gotham City, gdzie podstępny Joker w końcu dopiął swego i porwał swojego śmiertelnego wroga, Batmana. Zamknął go w celi w sterowcu unoszącym się nad miastem i tylko inni superbohaterowie będą w stanie go uratować. Ci mają jednak masę pracy, więc będą potrzebować pomocnej dłoni.

Eksperymenty
Kraina Lodu i Ognia

Zapraszamy Cię na niezapomniany urodzinowy spektakl pełen fascynujących eksperymentów związanych z żywiołami! Nasza impreza to nie tylko zwykłe urodziny – to podróż przez świat czterech podstawowych żywiołów: ziemi, wody, powietrza i ognia. To nie tylko urodzinowa impreza – to podróż przez tajemnice żywiołów, które otaczają nas na co dzień. Dołącz do nas, aby uczcić swoje urodziny w niepowtarzalny sposób i zanurzyć się w fascynującym świecie nauki i zabawy!

Eksperymenty
Efekty specjalne

Efekty prosto z Hollywood. Stwórz pod okiem doświadczonego instruktora scenę grozy i przygotuj plan filmowy. Niezapomniane emocje. Oskarowe sceny i nauka przez zabawę.